Hakkımızda

 2003 Yılında kurulan firmamız tecrübeli ekibiyle birlikte kimyanın olduğu her sektöre hizmet vermektedir.Uzun yıllar sektörde edindiğimiz deneyimler, laboratuvarlar ve işletmelerin ihtiyaçlarını doğru ve kaliteli bir şekilde üretmemizi sağlamıştır.Günümüzde zamanın ne kadar önemli olduğu aşikardır.Hazır çözeltilerimiz işletmeler ve laboratuvarlara sadece zamandan tasarruf değil ,kıyaslayabileceği referans ürün olarak kolaylık sağlamaktadır.

 

  Sanayi sektörünün gerekli laboratuvar analiz testlerini yapması için geliştirdiğimiz su analiz kitleri, hem zamandan tasarruf,hem de doğru sonuç sağlaması açısından güçlü yabancı rakiplerini yakalamış, sektöre yarar sağlamaktadır.

 Tıbbi çözeltilerimiz ve boyalarımız sayesinde laboratuvarlar gerekli tıbbi tanılarını doğru ve güvenli şekilde sağlamaktadır.

 Normalite,molarite ve yüzdeli çözeltiler ile sektörün doğru sonuç alması için standart ve tampon çözeltilerimiz laboratuvarımızda gerekli testlerden geçirilerek hassas bir şekilde çalışılmıştır.

Kalite Politikamız

 Kalite politikamız ana başlıklarla Kalite-Tecrübe-Çözümdür.Ar-ge laboratuvarımızda ürün portföyümüzü geliştirerek ve kalitemizi arttırarak en iyi hizmeti vermek. Geliştirdiğimiz ürün portföyümüz ile sektöre sadece mal satmak olmayıp tecrübemizle yardımcı olmak.Ürünleri müşteri ihtiyaçlarına göre üretmeye devam ederek yaşadıkları sorunların hangi aşamada olduğunu bularak çözüme kavuşturmak ilkemizdir.